• WYCIECZKI SZKOLNE
  • ZIELONE SZKOŁY
  • OBOZY LETNIE
    OBOZY ZIMOWE
  • WYJAZDY INTEGRACYJNE

Można pobierać:

 

 

 

- Oświadczenie COVID

 

-karta KACWIN 15-24 2021

-karta KACWIN 5-14 2021

- karta RYN 2021

- karta MIKOSZEWO

 

 

 

-BAGAŻNIKI

-UMOWA BAGAŻNIK

 

 

 

Pobieramy pliki w formacie ".doc" otwieramy je za pomocą programu WORD lub darmowy OPENOFFICE! 


 

 

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Usługi sportowo-rekreacyjne Majola-Karol Banasiak z siedzibą w Zwoleniu ul. Wojska Polskiego 5/25.

2) Dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy, wypełnionym formularzem, jak i w trakcie trwania umowy będą przetwarzane w następujących celach: sprzedaży i oferowania produktów i usług, prowadzenia działań marketingowych, rozpatrywania wniosków.

3) Z administratorem danych osobowych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych: a. pisemnie, na adres: ul. Wojska Polskiego 5/25, 26-700 Zwoleń b. za pośrednictwem adresu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4) Podstawa prawną przetwarzania danych osobowych: a. niezbędność do wykonania umowy lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy b. niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze c. niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielania odpowiedzi na Państwa wnioski i pisma d. w przypadku udzielenia odrębnej zgody, na cele inne niż wskazane powyżej, będzie ona podstawa prawną przetwarzania.

5) Odbiorcami Państwa danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

6) Państwa dane osobowe przechowywane będą do ustania przyczyn biznesowych lub do dnia odwołania zgody.

7) Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

8) Posiadają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

9) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować odmową zawarcia umowy.

 

 


 

top